![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/11/6562edebcc0fb_1700982251_news_cover_desktop.jpg)
מנדי ברגר
|
יום י"ג כסלו ה׳תשפ״ד
26.11.2023
חתונת איידלקופ ושם טוב במונטנגרו האירופאית | גלריה
במונטנגרו האירופאית נערכה שמחת החתונה החסידית הראשונה ברחבי המדינה, של התמים לוי יצחק בן הרב כתריאל שם טוב מנהל 'מעיינות' בירושלים, עב"ג דבורה לאה בת השליח ורבב הראשי למונטנגרו הרב אריה איידלקאפ • בחתונה השתתפו שלוחי חב"ד מאירופה, חברי הקהילה היהודית במונטנגרו ובני המשפחות שהגיעו ברכבת אווירית
![חתונת איידלקופ ושם טוב במונטנגרו האירופאית | גלריה חתונת איידלקופ ושם טוב במונטנגרו האירופאית | גלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/11/6562ede7a48a3_1700982247_news_main_gallery.jpg)
צילום: שלום בורקיס
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות