מערכת COL
|
יום י"ב סיון ה׳תשס״ח
15.06.2008
תמונת היום ● כפר-חב"ד
בשעת צהריים (ראשון) פרצה שריפת קוצים ענקית סמוך לבתי כפר-חב"ד. עד בואם של מכבי-האש עזרו תושבי הכפר (וצוות COL) בכיבוי השריפה. יש לציין שבמקום הזה פורצת מידי שנה שריפה ומסכנת את הבתים מסביב. מומלץ לתושבים לנקות סביב בתיהם על-ידי ניכוש הקוצים או על-ידי שריפה מבוקרת. שריפה זו מתרחשת 12 שעות לאחר שפרצה שריפה בבית בשכונת לוי-יצחק ב' לתמונות נוספות● אמש בכפר-חב"ד: הורים קפצו עם פעוטות מחלון ביתם וניצלו
![תמונת היום ● כפר-חב תמונת היום ● כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/06/5c2beb49b4131_1546382153_news_main_gallery.jpg)
(צילום: יואל בלינקו, COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות