מערכת COL
|
יום כ"ה אדר ה׳תשע״ב
19.03.2012
הברית שאיחדה את ראשי חב"ד בארה"ב ● צפו בגלריה
בברית המילה לבנו של הרב מנדי קוטלרסקי התאחדה צמרת רבני ועסקני חב"ד בארה"ב ● הרב מנדי, בנו של יו"ר מערך פעילות השלוחים הרב משה קוטלרסקי, עובד לצד אביו ב'מרכז' ומסייע בכל ענייני שלוחי הרבי ברחבי תבל ● בין-היתר, השתתפו בברית: יו"ר ה'מרכז-לענייני-חינוך' הרב יהודה קרינסקי, מזכירו של הרבי הרב בנימין קליין, גבאי 770 הרב זאב כץ והנגיד ר' ג'ורג' רוהר לסיפור המלא
![הברית שאיחדה את ראשי חב הברית שאיחדה את ראשי חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/03/5c2d70fb5d8da_1546481915_news_main_gallery.jpg)
בכיוון השעון: הרב קליין, הרב קרינסקי והרב קוטלרסקי עם הנגיד גו'רג' רוהר (צילום: מקומי)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות