מערכת COL | יום ט' ניסן ה׳תשס״ד 31.03.2004

ערוץ 10 על מופע הזמר החסידי ב'יד אליהו'

ביום שלישי בערב, שודרה במהדורת החדשות של ערוץ 10 כתבה על מופע הזמר חסידי שנערך בהיכל 'יד אליהו' לרגל י"א בניסן.לצפיה באיכות נמוכה:(באורך מלא) לחצו כאן.   לצפייה באיכות גבוהה: לחצו כאן.
ערוץ 10 על מופע הזמר החסידי ב'יד אליהו'
תמליל הכתבה: יעקב אילון: כעשרת אלפים מאמינים התקבצו אתמול באיצטדיון יד אליהו. זה לא היה מפגן כוח של מכבי תל אביב אלא עצרת המונים של תנועת חב"ד לציין את יום הולדתו של הרבי מלובביץ''. עשר שנים לאחר מותו, הרבי הוא עדיין דמות דומיננטית בחייהם של אלפים. כפי שמדווח כתבנו אור קשתי. אור קשתי: יד אליהו לא יארח אולי את הפיינל-פור, אבל אתמול נערכה בו חגיגת יום הולדת המונית. ערן בר שלום: אירוע לקראת יום ההולדת המאה ושתיים של הרבי מלך המשיח. זה אירוע לקבלת פני משיח צדקנו. הרב בועז קלי: י"א ניסן זה יום ההולדת שלו. חסידי חב"ד, זה היום הבהיר שנשמה כזו גדולה וחשובה ירדה לעולם, שכולנו מאמינים שזה המשיח והוא זה שיגאל אותנו. אור קשתי: חתן השמחה אמנם לא הגיע, אבל לעשרת אלפים איש זה ממש לא הפריע. הרב בועז קלי: זה שכרגע הוא נמצא במצב שלא רואים אותו, אנחנו הרבה דברים לא רואים והם נמצאים בכל זאת. הרב יוסף וילשנסקי: המסר שלנו לאומה, הנה זה בא. בואו נקבל אותו בשמחה. מחכים להתגלות של המלך, המנהיג, הרבי, מלך המשיח, תיכף ומיד. משה, חסיד: אני באתי בשביל דבר אחד ויחיד. כמו שאתה רואה פה את כולם, רוב-רובם, באו לפה בשביל הזמר הגדול, שאנחנו האוהדים שלו, מרדכי בן דוד. אור קשתי: עכשיו כשהקהל כבר מחומם, שולפים את המסר האמיתי ומסיבת יום ההולדת תופסת כיוון לא ממש חגיגי - הרב דוד דודקביץ: אנחנו יכולים רק לשבת כאן ולהתמוגג מהשירים הנפלאים של מרדכי בן דוד? זו כל התכלית? לשם כך נקראנו לכאן? אנחנו לא שותפים למחשבות הזדון, לוותר ולו על חלק אחד מארצנו הקדושה. אור קשתי: עשר שנים לאחר מותו של הרבי מלובביץ'', מתגאים חסידיו ביכולת למשוך עדיין מאמינים. אחת ההוכחות לכך תהיה מחר בניו יורק, באירוע דומה שבו ישתתפו, כך מבטיחים המארגנים, עשרים וחמישה אלף איש.
הוסף תגובה
22 תגובות
1.
בושה וחרפה
ט' ניסן ה׳תשס״ד
כך כל האנשים בחוץ רואים את חב"ד
2.
חילול ה'
ט' ניסן ה׳תשס״ד
צריך לסלק את וילישאנסקי מהתנועה על החילול ה' שהוא היה שותף
3.
יותר אוביקטיבים מCOL
ט' ניסן ה׳תשס״ד
הלא נאמר כבר מהרסייך ומחרבייך ממך יצאו ...
4.
המאמינים במשיח מהוים את הרוב הכמעט מוחלט
ט' ניסן ה׳תשס״ד
למרות המלחמות הנוראיאות של גורמים שונים ומשונים כולל כמובן אתר זה ואולי כדאי למען השם להפסיק את המאבק הטפשי נגד ה' ונגד משיחו . חג כשר ושמח
5.
חילול ה'
ט' ניסן ה׳תשס״ד
הבן אדם עושה חילול ה'!!!
6.
כל הכבוד לרב ולישנסקי
ט' ניסן ה׳תשס״ד
אני מאוד מאריך את הרב על העבודה הנפלאה שאו עושה ויש מילה אחד להגיד: יחיו הקנאים ויסבלו ולא כמו שאומרים ימותו הקנאיים... אחד מאנ"ש דקרונאייץ
8.
אני רוצה לדעת פרטים על פרידמן מצפת
ט' ניסן ה׳תשס״ד
שמעתי שבצפת יש אחד פרידמן שקורא לעצמו דובר חסידי חב"ד העולמי ,רציתי לדעת פרטים עליו מענין מי זה הטיפוס הזה
9.
השלוחים אשמים!
ט' ניסן ה׳תשס״ד
רוב רובם של המטורפים האלו הם בעלי תשובה "שלא ראו אורות מימיהם" אז כל שליח שמקרב עוד אחד הוא מייצר עוד מטורף. פשוט!
10.
גם במצרים
ט' ניסן ה׳תשס״ד
היו כאלו שלא האמינו ולכן יצאו רק ''וחמושים''
12.
מאופק
י' ניסן ה׳תשס״ד
יש לציין את התגובות המאופקות של המגיבים משני הצדדים חג שמח
13.
כל מילה נוספת - מיותרת!
י' ניסן ה׳תשס״ד
כל מי שקורא את תמליל הכתבה, חש היטב מהם פירושי התיבות "בושה וחרפה"!
14.
תסמין האבטיחים - למי שלא מכיר
י' ניסן ה׳תשס״ד
פעם הגיע זקן ליער ליד הכפר וביקש לנוח. אבל הילדים של הכפר שיחקו לידו וצעקו בקולי קולות וסרבו לבקשותיו ללכת לשחק במקום אחר. ואז נפל רעיון במוחו, ובמתק שפתיים פנה לילדים: אינני מבין למה אתם כאן, הרי עכשיו מחלק הירקן של הכפר אבטיחים חינם לכל מי שמבקש! תוך פחות מדקה, נעלמו כל הילדים בריצה מהירה לכיוון הכפר והירקן... הזקן הלך לישון, כשלפתע תפס את עצמו: איך אני יכול ללכת לישון כאשר הירקן מחלק אבטיחים, לא חבל להפסיד??? אנחנו יודעים בדיוק מי מדריך את הכתבי טלויזיה איך לשנוא את נאמני משיח, לדווח בצורה שלילית, ואחר כך המדריך הצדיק בא בטענה מתחסדת: ראו איזה נזק גרמתם, אפילו הכתבים בטלויזיה (שהודרכו על ידי) אומרים זאת... חברה תודו על האמת: המיעוט הקיצוני בחב"ד מילא 10000 מקומות ביד אליהו, והזרם המרכזי והמוביל בחב"ד הצליח בכ' מרחשון למלא בנס ציונה חצי אולם של 350 מקומות. העם בוחר משיח!!!
15.
פשוט מטומטמים
י' ניסן ה׳תשס״ד
פשוט מטומטמים
16.
מגיב 14
י' ניסן ה׳תשס״ד
העם בוחר - אבטיח אדום.
17.
שימו לב
י' ניסן ה׳תשס״ד
אותי זה הקטע שהכי מזעזע: אור קשתי: חתן השמחה אמנם לא הגיע, אבל לעשרת אלפים איש זה ממש לא הפריע. כך מחנכים דור שהכל טוב ויפה, אין שום בעיות ומה שנראה לנו זה רק דמיונות. דיברתי פעם עם משיחיסט אחד שהסביר לי שאנחנו בימות המשיח הכל טוב וורוד אלוקות במוחש בית המקדש נבנה 'רק' שאנחנו לא רואים! לדעתי גישה זו היא הדבר הכי מסוכן אצל המשיחיסטים!
18.
משיח עכשיו
י' ניסן ה׳תשס״ד
הרב וילשנסקי שיחי ראש ישיבה של תומכי תמימים בצפת תא ר י ך ימים על ממלכתך מתוך בריאות נכונה תלמידך תלמידךלשעבר מעריך אותך רק כך תהיה הגאולה האמיתית והשלמה אהרון
19.
הרב ולישנסקי חזק וברוך
י' ניסן ה׳תשס״ד
לא הבנתי מה הטענות של רוב הטוענים בדף זה ולא הבנתי מה הרב ווילישנסקי שי' אמר לא נכון הרי הרבי אומר שהדור מחכה שיגידו לו כאלה דברים כמו בשיחה על ה"יחי המלך" ומי שלא מבין א"ז יקבל סתירה (שזה כולל את יעקוב איילון ואת אור קשתי וכו' וכו') כמו שהרבי אומר ויתחיל אז להבין ואם גם לרבי אתה (הכותב את ההערה ) לא מאמין אז מה לך ולחב"ד (הצעה: לך תהיה חסיד של יעקוב אילון) יחי המלך המשיח!!
20.
לתגובה 8
י' ניסן ה׳תשס״ד
הנה הפרטים על שניאור פרידמן: שניאור פרידמן נולד וגדל בצפת ושם קיבל את האווירה הצפתית לאחר ג' תמוז התשנ"ד החליט פרידמן להכנס לתנועת ברנס וכך הי' עד שברנס בעוונתיו הרבים נכנס לכלא/בית משוגעים וכך החליט פרידמן שהוא מחליף את ברנס ובכן לפני כשנה החל פרידמן להוציא דפים שונים ומשונים על ה"מלך המשיח" ובתחילתם הוא כתב דף זה יוצא לאור ע"י שניאור פרידמן שליח כ"ק אדמו"ר שליט"א מה"מ לכל ארה"ק ודובר חב"ד לאחרי תקופה הוסיף על עצמו את התוארים הבאים:שליח כ"ק אדמו"ר מה"מ לכל ארה"ק ולכל העולם ודובר חב"ד העולמי וכך הוחלט שהוא דובר חב"ד ואפי' הוא הכתיר את חיים פויזן כ'חוזר של הרבי במקום ר' יואל כהן.
21.
מערכת col
י"א ניסן ה׳תשס״ד
תתעוררו !!! תתחילו לפרסם תגובות אני מחכה כבר שעה וחצי שתגובתי תתפרסם [בהקשר לתגובה8]
22.
אהבת ישראל
י"א ניסן ה׳תשס״ד
לא יפה במילים עדינות ליכתוב דברים חמורים על רבנים ולא משנה מי הרב מקוה שברור אך בכל זאת ללכלך על אנשי חב"ד בתוך חב"ד זה לא מה שהרבי רוצה וביחוד לא ביום הולדתו יום טוב לכולם.
23.
תגובות חמורות
י"א ניסן ה׳תשס״ד
נראה לי שלא כל המגיבים הגיבו בצורה מכובדת כפי שצוין למטה אפשר בהחלט להוריד אותם לא מכובד אם אדם לא דתי יראה זאת
24.
התנוע המשיחית בחב"ד
י"א ניסן ה׳תשס״ד
אלו אנשים שלא מבינם אפילו כמה נזק וחילול ה' הם עושים וזה שהם לא מבינים זה הכי גרוע כי הם חושבים שהם עושים דבר נכון ומפרסמים את זה כמה שהם יכולים ומזה נגרפ חילול ה' אדיר. לא מספיק להם שבגללם המוני יהודים מזלזלים ברבי הבחב"ד הם גם החליטו לעשות את זה אצל הערבים .
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.