מערכת COL | יום ד' אב ה׳תשע״ו 08.08.2016

ישיבת היערכות של מדריכי קעמפ "ילדי השלוחים"

עשרות מדריכים ואנשי צוות התכנסו בישיבת "תומכי תמימים" מגדל העמק, לישיבת היערכות ראשונית לרגל קעמפ "גן ישראל - השלוחים הצעירים", שע"י צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב, ובתפעול אגף הסניפים שע"י הרב נפתלי ליפסקר ● באסיפה גם הושק קמפיין הפרסום "בית שמגדלין בו שלוחים", שמטרתו להדגיש לילדים ולמדריכים את מעלת הקעמפ   קעמפ ילדי השלוחים
ישיבת היערכות של מדריכי קעמפ
עשרות מדריכים ואנשי צוות התכנסו בישיבת "תומכי תמימים" מגדל העמק, לישיבת היערכות ראשונית לרגל קעמפ "גן ישראל - השלוחים הצעירים", שע"י צעירי אגודת חב"ד בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב, ובתפעול אגף הסניפים שע"י הרב נפתלי ליפסקר.

הקעמפ, שחותם השנה עשור מוצלח של פעילות בקרב ילדי השלוחים, מוסיף ומשתדרג משנה לשנה בכמות ובאיכות, יפתח את שעריו בע"ה ביום שלישי י"ב מנחם אב, בקמפוס המרווח והמפואר של ישיבת "צביה" בדימונה.

המדריכים שמעו סקירה מפי צוות המרכזים והגנרלים על תפקידם הייחודי בקעמפ, ועל הזכות שניתנה להם להתעסק בחינוך ילדי ישראל - ובמיוחד - ילדי השלוחים, ילדי הרבי.

באסיפה גם הושק קמפיין הפרסום "בית שמגדלין בו שלוחים", שמטרתו להדגיש לילדים ולמדריכים את מעלת הקעמפ. המדריכים שרו בערגה את המנוני הקעמפ המיוחדים, וניכר היה עליהם כי הם כבר "חיים" מחדש את הקעמפ.

צוות הקעמפ כולו מורכב מתמימים חסידיים ויראי שמיים, מבחירי הבחורים בישיבות "תומכי תמימים".

על ההנהלה הרוחנית נמנים הת': המרכזים - אלי שוחאט, מענדי רייניץ ולייב שטרסברג, הת' לוי אברמוביץ' ועזריאל שיימוס, וקציני הלימודים - שמוליק בוטמן ומנחם אלמליח.

את משא ניהול הקעמפ נטלו על שכמם מנהלי הקעמפ בשנים האחרונות, הת' אוריה ג'ורי, הת' לוי גליס והת' ישראל שוחאט.

מצאגו"ח נמסר כי השנה מושקעים כספים רבים בארגון הקעמפ על מנת שהשלוחים הצעירים ייהנו משבועיים חוויתיים מלאים בגשמיות וברוחניות, ובנוסף מציינים את העובדה כי השנה חוזרת מתכונת ה"ישיבת קיץ" לעולים לישיבות.

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.