מערכת COL | יום ט' ניסן ה׳תשע״ו 17.04.2016

בבניין עיריית תל-אביב: אירוע חגיגי לכבוד הרבי ● תיעוד

בכירי עיריית תל-אביב–יפו, בראשות ראש העיר רון חולדאי, אירחו בקומה ה-12 של עיריית תל-אביב, לשכת ראש העיר, את כל שלוחי הרבי מליובאוויטש מכל שכונות העיר בתל-אביב, לאירוע מרומם ומרגש ולהתוועדות חסידית, לכבוד יום-הולדתו של ה-114 של הרבי ● צפו בגלריה  יום הולדת של הרבי בתל-אביב
בבניין עיריית תל-אביב: אירוע חגיגי לכבוד הרבי ● תיעוד
עיריית תל-אביב מצדיעה לרבי (צילומים: נתאי אבל)

בכירי עיריית תל-אביב–יפו, בראשות ראש העיר מר רון חולדאי, אירחו בקומה ה-12 של עיריית תל-אביב, לשכת ראש העיר, את כל שלוחי הרבי מליובאוויטש מכל שכונות העיר בתל-אביב, לאירוע מרומם ומרגש ולהתוועדות חסידית, לכבוד יום-הולדתו של ה-114 של הרבי.

באירוע השתתפו רבים מפרנסי העיר ואישי ציבור, ידידי ומוקירי חב"ד, שבאו לפגוש את שלוחי חב"ד בראשות השליח הרב יוסף גרליצקי, כדי ולהביע את הוקרתם לרבי על המהפכה היהודית שהביא לעיר. בין האורחים בלטו חברי מועצת העיר, מכל המפלגות, שהתאחדו בהתוועדות החסידית.

האירוע נפתח באמירת תהילים על-ידי הרב אברהם שמואל הכהן לוין, ובמסר מיוחד של הרבי לחג הפסח על-ידי השליח הראשי ורב קהילת חב"ד הרב יוסף גרליצקי. הרב גרליצקי סיפר בהמשך לדבריו, כי לאחרונה נפגש עם פרופסור ידוע מארה"ב, והלה אמר לו "העולם היהודי על פרנסיו ומנהיגיו עוד לא התחיל לקלוט ולתפוס את פעילותו של הרבי מליובאוויטש עבור עם ישראל בארץ ובעולם, זו מהפכה בלתי נתפסת של הרמת קרן ישראל".

את ברכת והוקרת עיריית תל-אביב–יפו לשלוחים הביא ראש העיר מר רון חולדאי, שפתח את דבריו באומרו בחיוך "כמו בצבא, כשהרבי קורא – זה הרבה יותר מפקודה, אז התייצבתי".

הכנר החסידי ר' מרדכי ברוצקי הפליא בניגונים חסידיים שהכניסו את הקהל לשמחת החג. יחד איתו שימח את הקהל גם האמן מוטי גלעדי, שהעלה חיוכים רבים על פני הקהל, כאשר בדרכו המיוחדת והמבודחת סיפר לקהל על פעילות חב"ד בתל-אביב, ועל השפעתו העצומה של הרבי בעולם על-ידי שלוחיו.

גלעדי הפתיע כשביצע במקום שני שירים שכתב במיוחד לכבוד הרבי ושלוחיו. האחד עוסק בסיפורו של הרבי על האדמו"ר הזקן בעל התניא שאמר "טעמו וראו כי טוב ה'" ובכך משך רבים לתורת החסידות. השיר השני הוא שיר הלל לשלוחי הרבי בעולם, המסתיים במילים "בעיר הזאת בלי הפסקה, חב"ד על נס פה מדליקה, לפיד בוער בנפש הומיה, לכל שלוחי חב"ד בעיר, נישא בלב שלם השיר, ומי שבירך מהרבי – הללוי-ה!"

את ההתוועדות המיוחדת הנחה בכשרון רב שליח הרבי לשכונות הצפון החדש, הרב מנחם מענדל גרליצקי, שהיטיב להכניס אוירת התוועדות חבד"ית אמיתית היישר אל תוך הקומה ה-12 של עיריית תל-אביב. 

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.