מערכת COL
|
יום י"ב אב ה׳תשע״ה
28.07.2015
נפתח קעמפ צבא הגאולה ● צפו בגלריית ענק
כבכל שנה COL מלווה את מחנות הקיץ החב"דיים בסיקור שוטף: למעלה מ-120 ילדים חתמו יום ראשון מלא וגדוש בפעילות במיני קעמפ צבא הגאולה בביתר עילית ● המיני קעמפ מתקיים הודות לעזרתו הרבה של חבר מועצת העיר ר' יעקי הרשקופ זו השנה החמישית ● בסדר היום נקבעו טיולים רבים ואף ארוחת צהריים בשרית לילדים מידי יום ● המיני קעמפ הצטרף השנה לרשת הקייטנות של ארגון הפנסאים קעמפ צבא הגאולה
![נפתח קעמפ צבא הגאולה ● צפו בגלריית ענק נפתח קעמפ צבא הגאולה ● צפו בגלריית ענק](https://col.org.il/files/uploads/crop/2015/07/5c2f9ceb91c87_1546624235_news_main_gallery.jpg)
צבא הגאולה
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות