מערכת COL | יום ט"ו תשרי ה׳תשע״ה 09.10.2014

הפאנל רווי הגילויים שהפך לשיחת היום ב-770 ● תיעוד ענק

פאנל מרתק ורב רושם התקיים ביום י"ג תשרי בחצרות קדשנו על-ידי 'ועד תלמידי התמימים העולמי' המופקד על אירוחם של אלפי תלמידי התמימים שהגיעו להסתופף בחצרות קדשנו בחודש החגים, בו חזרו בחירי תלמידי התמימים משנות המ"ם והנו"ן בבית חיינו לימי האור. סיקור מהמעמד וגלריית ענק  פאנל בחצרות קודשנו

תשרי בליובאוויטש תשע"ה: דיווחים וגלריות מכל המוקדים
הפאנל רווי הגילויים שהפך לשיחת היום ב-770 ● תיעוד ענק
(צילומים: איציק רויטמן)
פאנל מרתק ורב רושם התקיים ביום י"ג תשרי בחצרות קדשנו על-ידי 'ועד תלמידי התמימים העולמי' המופקד על אירוחם של אלפי תלמידי התמימים שהגיעו להסתופף בחצרות קדשנו בחודש החגים, בו חזרו בחירי תלמידי התמימים משנות המ"ם והנו"ן בבית חיינו לימי האור.

בפאנל השתתפו: הרב חיים שאול ברוק, מנהל 'ועד הנחות בלה"ק'; הרב אליעזר זקליקובסקי, שליח הרבי במונרו, ניו ג'רזי והרב מנחם מענדל פעלער, שליח הרבי במינסוטה, ששיתפו את הקהל העצום ברגעי הוד וניצוצי אור מאותן שנים.

את הפאנל הנחה וניווט בחיות חסידית מיוחדת ובהצלחה מרובה, הרה"ת ר' נפתלי שכטר.

בפאנל נחשפו, בין היתר: סיפורו של 'משמר הכבוד' שהיו עושים הבחורים על יד חדרו של הרבי החל משנת תשמ"ח, כשהם מספרים על אירועים מיוחדים ומרתקים שאירעו במהלך ה'שמירה'; עובדות ורגעים בלתי מפורסמים מאחורי הקלעים של משפט הספרים; תיאורים מרגשים מהתקופה שלאחר הסתלקות הרבנית, ומהשינויים בסדר הנהגתו הק' של הרבי; חשיפות מיוחדות על הגהות והדרכות של הרבי בתחום הוצאת המאמרים והשיחות באותן שנים; גילויים מיוחדים על החלוקות השונות; וגם: הפרטים המלאים של התוכנית למעבר 'ברכת הבנים' לזאל הגדול.

שעות ארוכות ישב קהל האלפים והאזין לדברים המרתקים ומלאי הגילויים שהשמיעו הדוברים, כשהם נכנסים לאוירה המיוחדת ששררה בימי האור במחיצת הרבי, ומקבלים תמונה מלאה על פרטי הפרטים של אותן שנים מרתקות.

בראשית הפאנל הוקרנו קטעי וידאו בפרסום ראשון, באדיבות jem.

צפו בגלריית ענק מאת הצלם איציק רויטמן.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.