מערכת COL | יום י"ז חשוון ה׳תשס״ה 01.11.2004

ויש מי שמוחה: לא ניתן יד למחרימנו!

בימים אלו, עוסקת הוצאת הספרים "עוז והדר" בהכנת מהדורות חדשות ומשוכללות של שני ספרי יסוד: 1) חמשה חומשי תורה בשתי מהדורות שונות, כשבכל אחת יופיע פירוש רש"י בתוספת ליקוט מורחב של מאות מפרשי רש"י (כרך בראשית א' - כבר יצא לאור). 2) משנה תורה להרמב"ם עם לקט רחב ממפרשיו ושכלולים נוספים. אחד הגולשים ביקש להאיר את עיננו כי "ידוע לו בבירור, כי הנהלת הוצאת הספרים הנ"ל, נתנה הוראה לעורכי הספרים, להתעלם לחלוטין מביאוריו הנפלאים של כ"ק אדמו"ר ומהזכרת שמו הקדוש! הן בביאורי רש"י והן ברמב"ם. הסיבה להתנהגותם הגסה היא "שיקולים כלכליים", בחושבם כי הספרים "יימכרו יותר טוב" בצורה כזו,
ויש מי שמוחה: לא ניתן יד למחרימנו!
התעלמות מוחלטת מביאוריו הנפלאים של הרבי
כל זאת, על אף שהכל מודים כי בדורינו הרבי הוא זה שהאיר נפלאות בתורתם של רש"י והרמב"ם והפיץ לימודם בכל שכבות הציבור. פעולותיו הקדושות, הם שהביאו לתשואות שלא נודעו עד כה, בההדרת מהדורות חדשות של רש"י ורמב"ם ומפרשיהם, כולל מהדורה זו עצמה של "עוז והדר" (ולכן, לא רק חוצפה יש כאן, אלא גם כפיות טובה). ל"שיקולים" מעין אלו, בידינו מענה הוגן. נעמוד על המשמר, ונימנע מרכישת ספרים גמרות וכו' מהוצאת "עוז והדר" כל עוד ימשיכו במגמתם להחרים את שם הרבי! בנקל נוכל להשיג את כל הספרים שבהוצאתם, דומים בטיבם ואיכותם - מהוצאות אחרות שאינם ממחרימנו. כמו כן, כל מי שיש לו השפעה כלשהי על חברת הוצאת ספרים זו, יעשה כל שביכלתו לפקוח את עיניהם ולהביאם להחלטה נכונה ונבונה בענין (ויהיו ראויים לשמם הנאה שהכתירו לעצמם). בברכה מ. ספרן נ.ב. הוצאת ספרים זו, העזה מכבר ליטול לידיהם זכויות שאינם שלהם, והו"ל את "שלחן ערוך רבינו הזקן". בדין נטלו שכרם, ומהדורתם יצאה מלאה בשגיאות גסות וחמורות, ואין כאן המקום לפרטן!
הוסף תגובה
10 תגובות
1.
למחות על כבוד רבינו
י"ז חשוון ה׳תשס״ה
על זה נאמר: "עוז והדר לבושה". (הבית דגושה)
2.
חובת המחאה!
י"ז חשוון ה׳תשס״ה
עלינו למחות כנגד אותה הוצאת ספרים. אולי לפרסם כאן את מספר הפקס שלהם על מנת שנוכל למחות. וכמובן להחרים את הספרים שלהם, דהיינו חרם צרכנים. כל האמור לעיל הוא כמובן במקרה שזה באמת נכון.
3.
לא לקנות
י"ז חשוון ה׳תשס״ה
ל-2 זה נכון ועוד איך. ועל כן חובה על כל אחד מאנ"ש או שכבודו של הרבי יקר בעיניו לא לקנות שום דבר שמו"ל חברה זו. וכן להשפיע על מי שהוא יכול שלא יקנה מאומה מספריהם. ואולי צריכים גם למצוא איזה חסיד כשלמה קונין שידפיס חומש חדש כראוי עם ביאורי הרבי, וכפי שעשה באנגלית וחברת הרטסקרול התחילו מאז לחפש היכן להכניס כמה ביאורים של הרבי.
4.
פקס בבקשה ,ועכשיו !
י"ז חשוון ה׳תשס״ה
מה מספר הפקס שלהם ? האם מישהו יודע ? נא לציין כאן , ואנחנו נשתדל להעסיק אותם במהלך יום העבודה.
5.
MMS
י"ז חשוון ה׳תשס״ה
Give Email or fax nulber of the company... it will be a plaisire for me to badger them until the end with their silly things
6.
ל-3
י"ז חשוון ה׳תשס״ה
אני מציע לבדוק את הנושא הזה בקפידה. שמנהלי האתר יפנו להו"ל הנ"ל באופן רישמי ויבקשו את תגובתם, כפי המתבקש בחוק. שלא תהיה להו"ל הנ"ל עילה לתבוע את האתר הנ"ל בתביעה משפטית, על הוצאת לשון הרע. במקרה והם יודו בכך, תהיה לנו הגולשים האפשרות למחות כנגדם (כמובן בצורה מכובדת) על חילול כבוד רבינו נשיאינו.
8.
תגידו אתם מטומטמים?
י"ז חשוון ה׳תשס״ה
יש כבר את החומש הנפלא של "שי למורא" שמכיל את רוב המפרשים על רש"י ומקצת באורי הרבי תנו יד לאנ"ש וקנו את החומש הנ"ל י.ו. כפר חב"ד
9.
יש חומש עם ביאורים על רשי מהרבי
י"ז חשוון ה׳תשס״ה
בחומש בהוצאת שי למורא יש ביאורים על רש"י מכל מפרשי רש"י כולל הביאורים של הרבי בצורה מובנת לכל אחד והכל באותיות גדולות. (מאז שהתחלתי ללמוד בחומש שי למורא התחלתי להבין פירוש רש"י ממש תענוג)
10.
כדאי לבדוק שוב את הידיעה.
י"ח חשוון ה׳תשס״ה
משום מה יש לי הרגשה שהאדם שמפיץ את האינפורמציה הזאת, יש לו אינטרסים כלכליים. ייתכן שהוא צודק - ואם כן, צריך להחרים אותם עד הסוף! שווה בדיקה רצינית.
11.
צריך לבדוק את זה שכתב את הידיעה
י"ח חשוון ה׳תשס״ה
עפ"י המידע האחרון שהתפרסם ע"י המגיבים 8 ו-9.
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.