מערכת COL
|
יום כ"ב אב ה׳תשע״ג
29.07.2013
עוצמת האחדות ● תיעוד מרהיב מכינוס הקעמפים
רושם עז הותיר כינוס האחדות על אלפי ילדי הקעמפים שהתאחדו ברחבת בית 'אגודת-חסידי-חב"ד' 770 בכפר-חב"ד ● היה זה מפגן של קידוש השם, מפגן שכולו קדושה והתעלות. הכינוס נערך בחסות בית אגו"ח בראשות הרב יוסף-יצחק אהרונוב ובניהול הרב מנחם לאטר ● COL מגיש גלריה שניה מהכינוס הגדול כינוס הקעמפים
![עוצמת האחדות ● תיעוד מרהיב מכינוס הקעמפים עוצמת האחדות ● תיעוד מרהיב מכינוס הקעמפים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1fb1ad282_1546526641_news_main_gallery.jpg)
(צילומים בלעדיים: מנדי הכטמן, COL)
רושם עז הותיר כינוס האחדות על אלפי ילדי הקעמפים שהתאחדו ברחבת בית 'אגודת-חסידי-חב"ד' 770 בכפר-חב"ד ● היה זה מפגן של קידוש השם, מפגן שכולו קדושה והתעלות. הכינוס נערך בחסות בית אגו"ח בראשות הרב יוסף-יצחק אהרונוב ובניהול הרב מנחם לאטר ● COL מגיש גלריה שניה מהכינוס הגדול
כינוס הקעמפים
![](http://www.col.org.il/files/old/pics/inbox/8872187_8043591.gif)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות