מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשע״ג
24.07.2013
החיילים נמתחו: שריפת ענק בקעמפ שפונה ל"בית רבקה"
אמש הגיעו חיילי הרבי לקרית גן ישראל בכפר חב"ד, שם התבקשו שלא להיכנס למתחם הקעמפ, בעקבות שריפת ענק במטבח שגרמה לנזק לכל החשמל בשטח ● הילדים הופנו ל"בית רבקה" בכפר חב"ד ב' שם היו אמורים ללון בלילה ● רק אז התברר לילדים שמדובר במתיחה... ● כך נפתחה "מלחמת התקשרות בגן ישראל חיילי הרבי" לגלרית תמונות
![החיילים נמתחו: שריפת ענק בקעמפ שפונה ל החיילים נמתחו: שריפת ענק בקעמפ שפונה ל](https://col.org.il/files/uploads/crop/2013/07/5c2e1d75712cb_1546526069_news_main_gallery.jpg)
צילום: ישראל בליזובסקי
אמש הגיעו חיילי הרבי לקרית גן ישראל בכפר חב"ד, שם התבקשו שלא להיכנס למתחם הקעמפ, בעקבות שריפת ענק במטבח שגרמה לנזק לכל החשמל בשטח ● הילדים הופנו ל"בית רבקה" בכפר חב"ד ב' שם היו אמורים ללון בלילה ● רק אז התברר לילדים שמדובר במתיחה... ● כך נפתחה "מלחמת התקשרות בגן ישראל חיילי הרבי" לגלרית תמונות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות