מערכת COL | יום ח' חשוון ה׳תשע״ג 24.10.2012

ההרשמה לקהילת חב"ד בחריש בעיצומה (פ)

הושג הסכם עם עמותת "לעבדך באמת" המבטיח את זכויות הקהילה ומגן על האינטרסים שלה. העמותה מציעה את המחירים הזולים ביותר לדירה בחריש, ללא התפשרות על טיב הבניה. בראש הפרויקט מטעם העמותה עומד מנהל מהנדס העיר אלעד לשעבר. את הפרויקט מלווים בעלי-מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, והעיקר: למעלה מ-‏500 משפחות כבר הצטרפו לעמותה זו, מתוכם עשרות משפחות חב"ד חב"ד חריש
ההרשמה לקהילת חב
הושג הסכם עם עמותת "לעבדך באמת" המבטיח את זכויות הקהילה ומגן על האינטרסים שלה. העמותה מציעה את המחירים הזולים ביותר לדירה בחריש, ללא התפשרות על טיב הבניה.

בראש הפרויקט מטעם העמותה עומד מנהל מהנדס העיר אלעד לשעבר. את הפרויקט מלווים בעלי-מקצוע מהשורה הראשונה בארץ, והעיקר: למעלה מ-‏500 משפחות כבר הצטרפו לעמותה זו, מתוכם עשרות משפחות חב"ד.

ההודעה מטעם החברה:

הושג הסכם עם עמותת "לעבדך באמת", המבטיח את האינטרסים של קהילת חב"ד בחריש (רק לרוכשים דירה במסגרת עמותה זו). ניתן כעת לרכוש דירה בחריש במסגרת קהילת חב"ד.

חבילת המידע של העמותה ניתנת להורדה בלחיצה
כאן.

מידע נוסף על העמותה
באתר שלה.

איך מצטרפים:

ראשית, הכנס/י לכאן
בדף הנ"ל חשוב מאוד לרשום את שמך וכתובת המייל שלך.

כך תצטרפו לרשימת הדיוור של קהילת חב"ד בחריש ותקבל מידע נוסף ועדכונים שוטפים, לרבות את מועדי כנסי הרישום לרכישת הדירות ומיקומם.

על-מנת לקבל תשובות לכל השאלות ופרטים מלאים על הפרויקט, יש להיכנס ללינק המתאים בראש עמוד זה, להוריד את חבילת המידע של העמותה וללמוד את כל היבטי הפרויקט (קיים שם פירוט רב, לרבות סוג הדירות, מחירן, דרך התמחור קודם המרכז, תנאים, זכאות להטבות משרד השיכון ועוד).

בימים הקרובים יערכו כנסי רישום לפרויקט עבור משפחות חסידי חב"ד. בכנסים תינתנה תשובות לשאלות על-ידי נציגי העמותה ונציג הקבוצה החב"דית, עורך-דין רן שטורך. הודעה על מועד ומקום הכנסים תישלח לכל מי שנרשם לרשימת התפוצה של הקהילה (לעיל מפורט כיצד להירשם).

נוסע לכנס השלוחים? לא תוכל להשתתף בכנסי הרישום? – ניתן להירשם גם במשרדי עורכי-הדין של העמותה (כמפורט בחבילת המידע של העמותה) או במשרד הח"מ בצפת בתאום מראש.

חשוב מאוד: בעת ההצטרפות יש לוודא שמצטרפים לקהילת חב"ד שבמסגרת עמותת "לעבדך באמת" ולהקפיד לחתום על הנספח המיוחד לחסידי חב"ד, אשר נועד להבטיח את הזכויות והאינטרסים של הקהילה.

לקבלת פרטים נוספים
ניתן לפנות למשרד
עו"ד רן שטורך
בטלפון מס' ‎04-691-2003‏ או ‎054-4713-770‏. או במייל: RON.STORCH.ADV@gmail.com
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.