מערכת COL
|
יום כ"ד אדר ה׳תשע״ב
18.03.2012
המסר של האדמו"ר מויז'ניץ זצ"ל לילדים החב"דיים ● היו ימים
לפני 22 שנים, קיבל כ"ק האדמו"ר מויז'ניץ זצוק"ל את חתן תרי"ג המצוות וששת סגניו ● הסגן השלישי היה יוסי ריבקין מכפר-חב"ד, המשמש כיום כבעלים של מרכז התקשורת החב"די - COL ● למרות שהיה הסגן ולא החתן, היות והיה המבוגר מהילדים - התבקש לעמוד בראש המשלחת ● הפגישה הנדירה, בה נכחו ראשי חסידות חב"ד, פורסמה בשעתו בשער של השבועון 'כפר-חב"ד' ● "יש לחנך את צעירי הצאן ללימוד ברוח החסידות", אמר האדמו"ר מויז'ניץ למחנכים שהגיעו למפגש צפו בתצלום מוגדל
![המסר של האדמו המסר של האדמו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2012/03/5c2d70c6a5f39_1546481862_news_main_gallery.jpg)
שער שבועון 'כפר-חב"ד' המדווח על הפגישה. סמוך לאדמו"ר: יבדלחט"א, ר' יוסי ריבקין
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות