מערכת COL
|
יום כ"ב תמוז ה׳תשע״א
24.07.2011
הנציג החב"די בזירת מחאת האוהלים. אתם בעד? ● גלריה
חבר מועצת עיריית ירושלים ומחזיק תיק התשתיות הרב יעקב הלפרין ('אגודת ישראל') נצפה במתחם ה'אוהלים' בכיכר צה"ל שבירושלים. האוהלים הוקמו כמחאה נגד מצוקת הדיור במדינת ישראל ● בתוך כך נחשף כי ארגוני שמאל עומדים מאחורי המחאה במטרה לנגח את ראש-הממשלה בנימין נתניהו ● "מחאה כמחאה זה ראוי. אבל אין טעם לתקוף את ממשלת נתניהו, אלא לתת להם את הגירוי הנכון שתעשה משהו בנושא", אמר הלפרין ל-COL ● מה דעתכם? לגלריה ותגובות ● אברך צעיר מנחל'ה כותב בתגובות: "אני שוכר דירה ועומד להיזרק לרחוב" >>>
![הנציג החב הנציג החב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/07/5c2d2c04a018d_1546464260_news_main_gallery.jpg)
(צילום: שמואל בן-ישי, חדשות 24)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות