מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשס״ד
04.08.2004
צוות הטלויזיה ראיין את שליח חב"ד
צוות טלויזיה מערוץ 3 ראיין אמש את הרב יוסי ליפש - שליח חב"ד בשכונת קריית אליעזר בחיפה. צוות הטלויזיה שהגיע לבית חב"ד, ביקש לראיין את הרב ליפש בכל הנוגע לכשרות של מזוזה. ראיון זה בא, בעקבות תחקיר של הכתב לגבי מזוזות פסולות שהתגלו בחברת החשמל בחיפה
![צוות הטלויזיה ראיין את שליח חב צוות הטלויזיה ראיין את שליח חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/08/5c2a987072d30_1546295408_news_main_gallery.jpg)
הרב ליפש עם הכתב אלירן טל מחדשות ערוץ 3
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
2.
עלה והצלח
כ"א אב ה׳תשס״ד
האחיינים בניו יורק