מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשס״ד
04.08.2004
יום משטרה וקהילה בקראון-הייטס
אתמול נערך ברחוב מונטגומרי שבשכונת קראון-היייטס, 'יום משטרה וקהילה' מטעם משטרת ניו-יורק. ילדי השכונה והוריהם יצאו לרחוב כדי להשתתף באירוע ולהיפגש עם אנשי המשטרה. באירוע השתתפו: מפקד תחנת 71 האחראית על איזור קראון הייטס, חבר הקונגרס מר אוונעס; חברת הסיטי קאונסיל מרת דזאיימס; וחבר האסעמבלי מר נאמראן; חבר ועד הקהל ר' חנינא שפערלין. במהלך היום המיוחד בילו ילדי קראון-הייטס על סוסי המשטרה, וכל מיני חוויות משטרתיות נוספות.
![יום משטרה וקהילה בקראון-הייטס יום משטרה וקהילה בקראון-הייטס](https://col.org.il/files/uploads/crop/2004/08/5c2a986ae0190_1546295402_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות