מערכת COL
|
יום כ"ד אדר ב ה׳תשע״א
30.03.2011
ראש עיריית בודפסט הגיע לישראל עם שליח חב"ד ● תמונות
ראש עיריית בודפסט, בירת הונגריה, אישטוון טרלוש, ערך ביקור מיוחד בעיר בני-ברק ● ראש העירייה - מחשובי מנהיגיה הציבוריים של הונגריה - הגיע לביקורו בעירייה, בנוסף לשגריר ולקונסול, גם עם רבנים ואנשי ציבור, ובהם שליח חב"ד הרב שלמה כובש, וסמנכ"ל מרכז רבני אירופה הרב אריה גולדברג צפו בתמונות
![ראש עיריית בודפסט הגיע לישראל עם שליח חב ראש עיריית בודפסט הגיע לישראל עם שליח חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/03/5c2d0ced3ed39_1546456301_news_main_gallery.jpg)
(צילום: מאיר ברנשטיין)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות