מערכת COL
|
יום ט"ז אדר ב ה׳תשע״א
22.03.2011
הפתעה בכפר: כל ילד קיבל משלוח מנות אישי ● צפו בגלריה
בזמן שתושבי כפר-חב"ד סעדו כטוב ליבם ביין במשתה פורים, סבבה ניידת צבעונית ברחבי הכפר וחילקה לילדים הפתעה מיוחדת: שעון ססגוני, עם תמונה אישית של כל ילד וילד ● ההפתעה ניתנה לילדים על-ידי ארגון "הפנסאים" - במסגרת התוכנית הפופולרית בכפר - לכבוד י"א ניסן, יום הולדתו של הרבי ● הורים רבים התרגשו וצלצלו להודות ליוזמים, תלמידי ישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית - שהסתייעו ברב שמעון רבינוביץ' ● הניידת, אם שאלתם, שייכת ל"ריבקין ירקות" שתרמו את המשאית בחפץ לב לסיפור המלא
![הפתעה בכפר: כל ילד קיבל משלוח מנות אישי ● צפו בגלריה הפתעה בכפר: כל ילד קיבל משלוח מנות אישי ● צפו בגלריה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2011/03/5c2d0b5e24d73_1546455902_news_main_gallery.jpg)
(צילומים: COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות