מערכת COL
|
יום ט"ו אב ה׳תשס״ט
05.08.2009
קעמפ "השלוחים הצעירים": ביקור חצות בנחלים
איש העסקים החב"די הרב חיים יעקב לייבוביץ' ור' לוי אדרעי מצעירי-חב"ד הגיעו אמש (שלישי) לבקר את צוות קעמפ "השלוחים הצעירים" הנערך בקמפוס ישיבת נחלים. המדריכים הופתעו בשווארמה חמה הישר ממסעדת '770' בכפר-חב"ד, ולביקור נלוו הגנרל משנה שעברה דודי אורגד ועימו: דודי בייטש, ומנדי אוחיון לגלריית תמונות ● הורים מוזמנים לשלוח דשי"ם לילדים למייל: [email protected]
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות