מערכת COL
|
יום י' אב ה׳תשס״ט
31.07.2009
נער מכפר-חב"ד נפגע בעינו משישקס; אושפז באסף הרופא
לא משחק ילדים: נער מכפר-חב"ד נפגע בעינו במהלך צום תשעה-באב, כך נודע ל-COL. הילד נפגע כתוצאה מפגיעה של 'שישקעס' שזרק לעברו אחד הילדים בבית-הכנסת. הנער אושפז בבית-הרפואה 'אסף הרופא' . יצויין, כי בשנים האחרונות הנוער מצא שיטות מגוונות לזריקת שישקעס על מתפללים בבית-הכנסת, כשחלק מהם משתמשים במקלעים שונים, המהויים סכנת נפשות של ממש לתגובות
![נער מכפר-חב נער מכפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6ffb68d41_1546416123_news_main_gallery.jpg)
צילום אילוסטרציה: עזריאל יצחקי, COL (למצולמים אין שום קשר לנכתב)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות