מערכת COL
|
יום ז' אב ה׳תשס״ט
28.07.2009
איך מביאים סטודנטים לבית-חב"ד? מביאים את מתסיהו
מה עושים כשמתקשים להביא את הסטודנטים היהודיים לבית-חב"ד? הרב חיים בויארסקי, השליח בבית-חב"ד לסטודנטים באוטווה, קנדה, מצא דרך מקורית. הוא הזמין את מתסיהו לשבת ועשרות סטודנטים זרמו לבית-חב"ד. הסטודנטים נהנו מתוכנית עשירה ומגוונת שארגן השליח. "אני כל-כך שמחה שהייתי חלק מהשבת הזאת", כתב גיא לוין, אחד הסטודנטים.
![איך מביאים סטודנטים לבית-חב איך מביאים סטודנטים לבית-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6f1b62a34_1546415899_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות