מערכת COL
|
יום ו' אב ה׳תשס״ט
27.07.2009
האדמו"ר מפינסק-קרלין ערך ביקור-פתע בחברון
ביום ההילולא של האריז"ל התקיים סיום על מסכת חולין, אותו ערך בטוב-טעם התמים לוי-יצחק ניימרק בפני קהל המתפללים בבית-הכנסת 'אברהם אבינו' בחברון. אורח הכבוד בארוע היה האדמו"ר מפינסק-קרלין שליט"א שהגיע לביקור-פתע בעיר-האבות. לפני תפילת מנחה, סייר הרב דני כהן יחד עם האדמו"ר בבית-הכנסת של האדמו"ר האמצעי. האדמו"ר הביע התפעלות מחן המקום וסיפר בבקיאות על דמויות רבני חב"ד שכיהנו בחברון בימים עברו לתמונות
![האדמו האדמו](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6f0a9d565_1546415882_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות