מערכת COL
|
יום ה' אב ה׳תשס״ט
26.07.2009
משה, תגיד את האמת, אכפת לך שאין בית-המקדש? ● מונולוג
היהודי ציר יומו בנוי סביב הציפייה לבניין בית המקדש והגאולה השלימה, במיוחד בימים אלו של חודש מנחם-אב שמבואם ועד צאתם עוסקים בחורבן ובגאולה ● אך מתברר שבתוך העיסוק הגדול צריך לעצור בצד, לחשוב ולשאול - מדוע מחכים אנו לבניין בית המקדש? מה חסר לנו בלעדיו? ומה נרוויח בבנייניו ● COL מגיש מונולוג מרתק שפורסם ב"עולם החסידות" לקריאה עוד בנושא:צפו בדגם בית-מקדש מרהיב בכפר-חב"ד: גלריה, כתבת וידאו
![משה, תגיד את האמת, אכפת לך שאין בית-המקדש? ● מונולוג משה, תגיד את האמת, אכפת לך שאין בית-המקדש? ● מונולוג](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6e9c692b8_1546415772_news_main_gallery.jpg)
דגם בית-המקדש השלישי שייבנה במהרה בימינו ● צילום: ברלה שיינר, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות