מערכת COL
|
יום כ"ז תמוז ה׳תשס״ט
19.07.2009
כפר-חב"ד: כיתת לימוד נסגרה עקב הדבקות בשפעת
פרסום ראשון: כיתת ד' בחיידר אידיש בכפר חב"ד נסגרה היום לאחר שמספר ילדים אובחנו כחולים בשפעת. מצבם של הילדים טוב. ל-COL נמסר כי הילדים התלוננו על שיעול, חום גבוה, וכאבי ראש. בהמשך, שוחררה אף מחצית מכיתה ה'. מחר (שני) יעברו התלמידים בדיקות מקיפות לגילוי הוירוס. כזכור, כפי שפורסם לראשונה ב-COL, אישה צעירה מכפר-חב"ד אושפזה בבית-הרפואה אסף-הרופא ביום שישי האחרון, לאחר שאובחנה כחולה בשפעת מכסיקו.
![כפר-חב כפר-חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6d2c7f61f_1546415404_news_main_gallery.jpg)
(צילום: COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות