מערכת COL
|
יום כ"ז תמוז ה׳תשס״ט
19.07.2009
והיכן ריצה ראש-העיר עבודות שירות? אצל חב"ד
ראש עיריית קריית-שמונה לשעבר, חיים ברביבאי, שהורשע בעבירות של שוחד, מרמה, הפרת אמונים ורישום כוזב במסמכי תאגיד, יסיים בעוד שבוע לרצות את עונש עבודות השירות, אותו ריצה במרפאת השיניים בבית-חב"ד בעיר, בניהולו של הרב יגאל ציפורי. עם סיום ריצוי עונשו, מתכוון ברביבאי, לנסות ולהשתלב בעולם העסקים. הדיווח פורסם בפורטל העמק.
![והיכן ריצה ראש-העיר עבודות שירות? אצל חב והיכן ריצה ראש-העיר עבודות שירות? אצל חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2009/07/5c2c6d2aea35a_1546415402_news_main_gallery.jpg)
שירת בחב"ד. במרכז: הרב ציפורי וברביבאי עם חיילים ● צילום ארכיון: COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות