מערכת COL
|
יום כ' תשרי ה׳תשס״ט
19.10.2008
בצפון קפריסין חגגו שמחת בית השואבה בסוכה
עשרות יהודים המתגוררים בצפון קפריסין חגגו את שמחת בית השואבה בתוך סוכת-הענק שהקים בית-חב"ד במקום, בניהולו של הרב חיים-הלל אזימוב. הם רקדו לצלילי מוזיקה חסידית, האזינו לדברי תורה ונהנו מבר עשיר ומגוון מעשה ידיה של השליחה דבורה-לאה אזימוב. כ-500 יהודים זוכו במצוות נטילת לולב במהלך ימי חול-המועד. לאורך החג נערכו במקום תפילות בסיועו הרב של הרב משה קוטלרסקי סיו"ר המל"ח לתמונות נוספות
![בצפון קפריסין חגגו שמחת בית השואבה בסוכה בצפון קפריסין חגגו שמחת בית השואבה בסוכה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/10/5c2c1610add12_1546393104_news_main_gallery.jpg)
(צילום: COL)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות