מערכת COL
|
יום י"ז אב ה׳תשס״ח
18.08.2008
בית-לחם מקבלת זוג שלוחים
זוג חדש מצטרף לצבא שלוחי הרבי בפילדלפיה: הרב זלמן גרינברג ורעייתו יצאו באחרונה בשליחות לפעול עם יהודי העיר בית-לחם במדינת פנסילבניה. הם יפתחו בית-חב"ד חדש שישרת את צרכי הסטודנטים היהודיים והסגל האקדמאי של אוניברסיטת ליהיי. הם מונו לתפקיד על-ידי השלוחים לאזור ליהיי הרב יעקב הלפרין ורעייתו ועל-ידי השליח הראשי לפילדלפיה הרב אברהם שם-טוב. יציאתם התאפשרה הודות לתרומת קרן משפחת רוהר בסיוע הרב משה קוטלרסקי ומרכז 'חב"ד שעל הקמפוס'.
![בית-לחם מקבלת זוג שלוחים בית-לחם מקבלת זוג שלוחים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/08/5c2bfde81df27_1546386920_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות