מערכת COL | יום ט"ז אב ה׳תשס״ח 17.08.2008

קעמפ – "גן ישראל - צבא הגאולה" ● גלריה

כבשנה שעברה גם השנה התחיל קעמפ 'גן ישראל צבא הגאולה' שע"י מוסדות חב"ד מגדל העמק בניהול של ר' לוי וילמובסקי שיחי' ברגל ימין ובהצלחה אדירה וגורפת. צר הדף מלהכיל את ההתרגשות שאופפת את החיילים עת מרימים את הדגל במסדר בשירת 'אני מאמין'. לחזות בכל פינות הקמפוס המלאות בחיילים שגודשים אותם בעודם אוחזים בחוברות התניא מאירות העיינים לגלריית תמונות      
קעמפ –
כבשנה שעברה גם השנה התחיל קעמפ 'גן ישראל צבא הגאולה' ברגל ימין בהצלחה אדירה וגורפת. צר הדף מלהכיל את ההתרגשות שאופפת את החיילים עת מרימים את הדגל במסדר בשירת 'אני מאמין'. לחזות בכל פינות הקמפוס המלאות בחיילים שגודשים אותם בעודם אוחזים בחוברות התניא מאירות העיינים.

ביום חמישי, בילו החיילים בבאולינג מתוך קידוש ה' גדול ובזמן הפנוי עד תורם שיננו בע"פ תניא – ממש חסידים אמיתיים. בסיום היום נערכה תוכנית ערב מצחיקה עד דמעות המבוססת על חומר הלימודים של אותו היום.

יום שישי י"ד אב השכימו הילדים ואצו למסדר, מזונות לפני התפילה ותפילת שחרית מתוך חיות לאחר מכן נכנסו לשיעור עיוני עם מפקדם המסור במשך היום השתתפו הילדים בפעילות (לא משחק) 'המסע לגאולה' שבמהלכו למדו ושיננו מכל הרביים החל מהבעש"ט ועד הרבי ורצו מדוכן אותו רבי לעיר מקלט לשנן את הפתגם וכאשר רצו להבחן עליו בהיכל אותו רבי עכבו בידם הצוות המסור שנקרא ה'מחרפים' בדוגמת אלו ש"חרפו עקבות משיחך" ובוחנים אותם ורק לאחר שיודעים טוב את הפתגם יכולים להמשיך לרוץ ולהמשיך את המסע לגאולה.

שבת קודש ט"ו אב. בשבת נמכרו העליות לתורה באמצעות הבטחה לשינון שורות תניא בעל-פה. וכך, כל סיירת קנתה עבור מפקדה את העלייה במספר רב של שורות. אחד החיילים הוכרז כ'גביר התניא העולמי' כאשר לקח על-עצמו ללמוד מספר פרקי תניא בעל-פה, וקנה בכך את ה'גלילה'. עוד במהלך השבת, שיננו החיילים את מרבית השורות שהבטיחו.
הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.