מערכת COL
|
יום י"א תמוז ה׳תשס״ח
14.07.2008
בשנה הבאה: מעל 200 בחורים ילמדו בישיבה בכפר
מעל 200 בחורים צפויים ללמוד בשנה הבאה בישיבת 'תומכי-תמימים' המרכזית בכפר-חב"ד, כך נודע לכתב COL. מדובר בכמות גדולה ומרשימה שכמותה לא נראתה בשנים האחרונות בישיבה בכפר. הסיבה לגידול, היא הישארותם של תלמידי שיעור ג' לשנה נוספת, בואה של קבוצת בחורים, בוגרי הישיבה, שלומדים השנה ב'קבוצה' ובואה של קבוצה של בחורים הלומדים בישיבת 'תומכי-תמימים בדטרויט. בתוך כך, נמסר ל-COL, כי חלה השנה עלייה ברישום בחורים מישיבות קטנות לישיבה בכפר לתגובות
![בשנה הבאה: מעל 200 בחורים ילמדו בישיבה בכפר בשנה הבאה: מעל 200 בחורים ילמדו בישיבה בכפר](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/07/5c2bf476256e6_1546384502_news_main_gallery.jpg)
מימין: הרב יעקב גולדשמיד וראש-הישיבה הרב יעקב כץ ● צילום ארכיון: י. בלינקו, COL
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות