מערכת COL | יום י"ג סיון ה׳תשס״ח 16.06.2008

הצלחה למבצע "מורשה" לילדי אירופה

מבצע "מקבלים תורה, מקבלים מתנה" של ארגון "מורשה" האירופאי, המסייע בחינוך יהודי לא-פורמאלי לכל ילדי אירופה, הוכתר בהצלחה. טפסי ההשתתפות כמו גם תגובות חמות ואוהדות, זורמים בימים האחרונים מקהילות רבות במדינות שונות באירופה ■ ארגון "מורשה" תומך בבתי ספר ליום ראשון ובקמפים ונופשונים לילדי אירופה, מוציא לאור חומרי חינוך יהודיים הנשלחים לכל הקהילות היהודיות לקראת כל חג וכן עיתון יהודי לילדים בכמה שפות ומפעיל שורה של פרויקטים לחינוך יהודי ולחיבור ילדים יהודים למסורת ולערכים לסיפור המלא
הצלחה למבצע
מבצע "מקבלים תורה, מקבלים מתנה" של ארגון "מורשה" האירופאי, המסייע בחינוך יהודי לא-פורמאלי לכל ילדי אירופה, הוכתר בהצלחה. טפסי ההשתתפות כמו גם תגובות חמות ואוהדות, זורמים בימים האחרונים מקהילות רבות במדינות שונות באירופה.

מהנהלת "מורשה" נמסר כי עדיין ניתן לשלוח טפסים למשרדי "מורשה" וכי בימים אלו נשלחות חבילות הפרסים לקהילות. ההגרלה המרכזית בה יזכה אחד הילדים בטיול לישראל בלוויית אחד מהוריו, תיערך גם היא בימים הקרובים. בנוסף, כל הילדים שהשתתפו במבצע יקבלו מדליה מיוחדת שהופקה ע"י ארגון "מורשה".

במסגרת המבצע "מקבלים תורה, מקבלים מתנה", נקראו כל הילדים להגיע לבית הכנסת בחג השבועות לשמיעת עשרת הדברות וכן לעשות ארבעה מעשים טובים נוספים, כמו כיבוד הורים וחסד עם הזולת. המבצע כולו נערך תוך שיתוף פעולה מלא ובסיוע השלוחים לכל מדינות אירופה.

ארגון "מורשה" הוקם ע"י איגוד הקהילות היהודיות באירופה, במטרה להעניק חינוך יהודי לא-פורמאלי לכל ילד יהודי באשר הוא, בכל מדינה באירופה. "מורשה" תומך בבתי ספר ליום ראשון ובקמפים ונופשונים לילדי אירופה, מוציא לאור חומרי חינוך יהודיים הנשלחים לכל הקהילות היהודיות לקראת כל חג וכן עיתון יהודי לילדים בכמה שפות ומפעיל שורה של פרויקטים לחינוך יהודי ולחיבור ילדים יהודים למסורת ולערכים.

כאמור, משלוח הטפסים עדיין בעיצומו, לכתובת: [email protected]

הוסף תגובה
0 תגובות
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.