מערכת COL
|
יום ט' אדר ב ה׳תשס״ח
16.03.2008
השליח מאוקראינה בחן את התלמידים בחיפה
תלמידי כיתה ב' בתלמוד-תורה חב"ד 'צבאות-מנחם' חיפה והקריות נבחנו בשבוע שעבר על-ידי שליח חב"ד ורב העיר פערוומייסק שבאוקרינה, הרב לוי יצחק פרלשטיין, השוהה בישראל. מחנך הכיתה הרב פנחס פיזם הזמין את השליח לבחון ולהתרשם מתלמידי הכיתה, והשליח האוקראיני הביע את התפעלותו מהידע הרב בפרשה, בפירושיו של רש"י וחלק משיחותיו של הרבי.
![השליח מאוקראינה בחן את התלמידים בחיפה השליח מאוקראינה בחן את התלמידים בחיפה](https://col.org.il/files/uploads/crop/2008/03/5c2babfb57273_1546365947_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות