מערכת COL
|
יום א' אב ה׳תשס״ז
16.07.2007
הרב אשכנזי: "העירוב כשר והתושבים לא נכשלו בטלטול"
רבו של כפר-חב"ד הרב מרדכי-שמואל אשכנזי, השוהה בימים אלו באורגוואי ביקש למסור הודעה בקשר לעירוב של כפר-חב"ד: "לאחרונה נפוצו שמועות אודות העירוב בכפר-חב"ד. ברצוני להבהיר, העירוב הינו כשר ותושבי הכפר לא נכשלו חלילה בטלטול בשבת. אכן, לאחרונה נתגלו כמה פגמים בעירוב, אך אין מדובר בדברים הפוגמים בכשרות העירוב חלילה. על כל פנים ועד כפ"ח עמל לתקנם והנני מקווה שעד לשבת הקרובה אוכל לבשר שהעירוב כשר למהדרין כפי שהיה תמיד".
![הרב אשכנזי: הרב אשכנזי:](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b676d3e06d_1546348397_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
אדמוה"ז
א' אב ה׳תשס״ז
האם העירוב היא ע"פ שיטת אדה"ז?