מערכת COL
|
יום י"ט תמוז ה׳תשס״ז
05.07.2007
פרס webby היוקרתי ליוצר איצ'ע קדוזי
ר' דוד טאוב, יוצר הבובה-דמות הנערצת "איצ'ע קדוזי" זכה בפרס webby היוקרתי. טאוב, שהצליח להעפיל ל-15% אחוזים הנכספים מבין 8,000 במאים ויוצרים שהתחרו על הפרס, עובד מתוך חדר עבודה צנוע בקומה הרביעית ב-770, משם הוא חולש לבדו על כל היבטי המלאכה. בנערותו הוא יצר אנימציות, סרטים מצוירים ועוד. לפני מספר שנים, חב"ד אורג ביקשו מטאוב לעבוד על אנימציות עבורם, ולא עבר זמן עד שדוד יחד עם ידידו יונתן גורביטש פיתחו סידרה שבועית עבור האתר. הסידרה מתאימה לילדים, וההומור שהוא חלק בלתי נפרד ממנה מושך גם מבוגרים. המסרים מדברים לכל יהודי, ללא הטפת מוסר ובצורה ידידותית.
![פרס webby היוקרתי ליוצר איצ'ע קדוזי פרס webby היוקרתי ליוצר איצ'ע קדוזי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/07/5c2b64cb19975_1546347723_news_main_gallery.jpg)
דוד טאוב ור' איצ'ע קדוזי
לכתבה זו התפרסמו 2 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
2 תגובות
1.
איפה ניתן לראות את הסרטים
י"ט תמוז ה׳תשס״ז
באינטרנט?
תודה!
תודה!
2.
chabad.org
כ' תמוז ה׳תשס״ז
www.chabad.org