מערכת COL
|
יום ט"ו תמוז ה׳תשס״ז
01.07.2007
שגרירי ארה"ב וישראל בכנס התעוררות בחוף השנהב
שליח חב"ד למרכז אפריקה הרב שלמה בן טולילא ביקר לקראת י'ב תמוז בחוף השנהב וערך כינוס התעוררות ליהודי המקום השוהים שמה. באירוע נכח גם שגריר ישראל לחוף השנהב מר דניאל קדם ששיבח העבודה שחב"ד עושה בעולם . האירוע כובד גם בנוכחותו של שגריר ארה"ב בחוף השנהב מר אוברי הוקס. לאחרי הכנס ביקשו רבים לרכוש תשמישי קדושה. למחרת השליח הוזמן על-ידי ראש הממשלה החדש מר גיום סורו ובירך אותו על החלטתו להביא ביחד עם הנשיא שלום ואחוה בין התושבים.
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
כמה חבל שאין את התמונות של ברדוגו שם
ט"ו תמוז ה׳תשס״ז
פעם הוא היה אורח קבע שם ...