מערכת COL
|
יום ב' אדר ה׳תשס״ז
20.02.2007
ר' איצ'ה קדוזי יפגוש מבקרים במוזיאון הילדים
מוזיאון הילדים היהודי בקראון-הייטס פתח השבוע את חוויית הפסח תחת השם המודרני iMatza. ילדים וצעירים ילמדו על ההיסטוריה של החג ויתנסו באפיית מצות שיוכלו לקחת הביתה. "משעורה לאכילה - סיפורי ומסורות פסח מוצאים חיים באמצעות חוייה אינטראקטיבי", נכתב במודעה שפורסמה על-ידי המוזיאון בהפעלת הארגון צבאות השם. בנוסף, ואולי המלהיב מכולם, המבקרים יפגשו את ר' איצ'ה קדוזי - בובת התיאטרון של ר' דוד טאוב המפעיל תוכנית וידיאו אינטרנטית פופולרית. התוכנית תיערך בחודשיים הקרובים, ליחידים מידי יום ראשון ולקבוצות מידי יום. 12 דולר לכניסה. חינם לילדים מתחת לגיל שנתיים.
![ר' איצ'ה קדוזי יפגוש מבקרים במוזיאון הילדים ר' איצ'ה קדוזי יפגוש מבקרים במוזיאון הילדים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2007/02/5c2b3ded3e095_1546337773_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות