מערכת COL
|
יום כ"ו כסלו ה׳תשס״ד
21.12.2003
גני התערוכה: שליח חב"ד הוזמן להדליק נר
לפני שעות אחדות הסתיים חגיגת חנוכה ל-5500 ילדים יהודיים המתגוררים ביישובי קו העימות ונתונים תחת איום תמידי מהטרור הפלסטיני (יהי רצון שיהא בבחינת זדים ביד עוסקי תורתך). האירוע התקיים בגני התערוכה בתל-אביב על-ידי ארגון "לב לנוער" בראשות ר' לוי לבייב, נשיא איגוד הקהילות היהודיות בחבר-העמים, ובהשתתפות שר הביטחון שאול מופז.
בהדלקת החנוכייה הגדולה כובד הרב ויקטור עטייה, שליח חב"ד בקריית-ארבע חברון, הפועל במסירות יחד עם עמיתיו השלוחים לחיזוק תושבי היישוב היהודי, החיילים וכוחות הביטחון המופקדים על שמירת בטיחון העם. את האירוע סיקרו אנשי חדשות ערוץ 2 וערוץ 10, ובנאומו לבייב הזכיר את משנתו של הרבי לעידוד מתיישבי ארץ-ישראל.
![גני התערוכה: שליח חב גני התערוכה: שליח חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2003/12/5c2a78dd09128_1546287325_news_main_gallery.jpg)
השר שאול מופז מארח במשרדו מסיבת חנוכה לילדים
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות