מערכת COL | יום א' כסלו ה׳תשס״ז 22.11.2006

נחתם המדור "כינוס השלוחים" ב-COL

צוות מוגבר של כתבים וצלמים של מרכז התקשורת החב"די COL סיקר את כינוס השלוחים העולמי, בו השתתפו 3,000 שלוחים מכל רחבי העולם ■ במשך השבוע האחרון, הצוות סיפק סביב השעון עדכונים, דיווחים וראיונות לצד גלריות תמונות, הקלטות אודיו וסרטוני וידיאו ■ בין שלל הדיווחים, פורסם מכתב הרבי שעורר סערה, מאמר דעה "יש שלוחים ויש שלוחים" שגרר מאות תגובות, בלוג של השליחה מנפאל וראיונות עם הרב משה קוטלרסקי ומזכיר הרבי יהודה קרינסקי ■ "אנו מקווים כי אכן הצלחנו לספק את המירב ולהביא לרבבות הגולשים ברחבי הארץ והעולם את מיטב הידיעות", אומרים במערכת COL בניו-יורק  לסיפור המלא• לכניסה למדור "כינוס השלוחים": לחצו כאן
נחתם המדור
עשרות דיווחים מסביב לשעון • עיבוד מחשב: ישראל דהן, COL
מאת חיים ברון, כתב COL בניו-יורק

צוות מוגבר של כתבים וצלמים של מרכז התקשורת החב"די - COL סיקר את כינוס השלוחים העולמי תשס"ז, בו השתתפו 3,000 שלוחים מכל רחבי העולם.

במשך השבוע האחרון, הצוות סיפק סביב השעון עדכונים, דיווחים וראיונות לצד גלריות תמונות, הקלטות אודיו וסרטוני וידיאו של כינוס השלוחים תשס"ז. "לאורך השנה כולה אנחנו מהווים כתובת המרכזית של השלוחים להתעדכן בנעשה אצל עמיתיהם", אומרים במערכת COL בניו-יורק. "כעת, בכינוס, הם התוועדו עם חבריהם ואנחנו תעדנו את המפגש הייחודי הזה כפי שהרבי דרש: איש את רעהו יעזורו ולאחיו יאמר חזק".

לקראת הכינוס, פרסם COL מכתב מ'אגרות-קודש' החדש, שתוכנו היה הוראת הרבי לאחד השלוחים שלא יחתור תחת השליח הראשי. בכתבה, הגיבו עשרות אנשים שהתפלפלו בדברים הרבי.

באותו יום, התפרסם ראיון מיוחד עם הרב משה קוטלרסקי מה'מרכז-לענייני-חינוך' שדיבר על ההכנות לכינוס ועל הפרויקטים החדשים.

לאורך ימי הכינוס, לצד כל הדיווחים וגלריות התמונות, התפרסם הבלוג של השליחה מנפאל, הגב' חני ליפשיץ וגם ראיון מיוחד ובלעדי עם המזכיר הרב יהודה קרינסקי.

"אנו מקווים כי אכן הצלחנו לספק את המירב ולהביא לרבבות הגולשים ברחבי הארץ והעולם את מיטב הידיעות", אומרים במערכת COL בניו-יורק.
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
רק עכשיו קראתי את הבלוג מנפאל
א' כסלו ה׳תשס״ז
אני נפעם מהכוחות ומהכשרון של הגברת ליפשיץ . עלו והצליחו שם והמשיכו לעשות נחת רוח לכ"ק אדמו"ר.
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.