מערכת COL
|
יום ה' אב ה׳תשס״ו
30.07.2006
תושבי הצפון מתחברים לחברון
בית חב"ד חברון ממשיך לארח משפחות מהצפון המופגז. המשפחות שוכנו במלון 'הכנסת אורחים' בשכונת אברהם אבינו, והם נהנות מארוחות חמות, פעילויות לילדים, הרצאות ושעורים למבוגרים, התועדויות, בריכה בקריית ארבע, סיורים ועוד. המשפחות מודות לבית חב"ד על האירוח הנפלא הניתן בחינם. נותרו מספר מקומות בודדים ניתן לפנות ל 052-4317299 או 054-5690067.
![תושבי הצפון מתחברים לחברון תושבי הצפון מתחברים לחברון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b0b4bd67e7_1546324811_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
ישר כוח עצום!!!
ה' אב ה׳תשס״ו
לפעילות חב"ד בקריית-אברע ובחברון אין אח ורע, השלוחים פועלים במסירות נפש ממש מתוך אהבת ישראל אמיתית. ישר כוח, עלו והצליחו!!!