מערכת COL
|
יום א' אב ה׳תשס״ו
26.07.2006
קראון-הייטס: עצרת 'שלושים' לת' בני קלר ע"ה
ביום רביעי כ"ב תמוז נערך אירוע במלאות 'שלושים' לפטירתו של הת' בן-ציון (בני) קעלער ע"ה שהסתלק באופן פתאומי. האירוע נערך במוזיאון הילדים של צבאות ה' בנוכחות ידידים, בני משפחה וקהל רב. בפני המשתתפים נשא דברים אביו ר' משה קעלער, הרב יוסף קנובסקי, מנהל ארגון פעילות הנוער - YAM שסיפר על קשריו עם בני ע"ה, והרב משה פייגלין, מנהל מכון 'עליה'. באירוע, חולקה חוברת ובה סיפורים על בני ע"ה.
![קראון-הייטס: עצרת 'שלושים' לת' בני קלר ע קראון-הייטס: עצרת 'שלושים' לת' בני קלר ע](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/07/5c2b0b16e97b5_1546324758_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות