מערכת COL
|
יום ט"ז אייר ה׳תשס״ו
14.05.2006
שלוש 'קרקפתות' בגדוד 890 בחברון
גדוד 890, ששירת בגזרת חברון משך תקופה ארוכה שב השבוע לעיר אחרי שנתיים. חברי הגדוד היו מיודדים עם השלוחים בעיר ונהגו להניח תפילין מדי יום, וגם בתקופה שנעדרו מהעיר שמרו על קשר טלפוני מפעם לפעם. ביום שישי האחרון שב הגדוד לעיר ואת פניהם קיבל השליח ר' יוסי נחשון, יחד עם קבוצת תמימים ששבתו בעיר. החיילים מיהרו להניח תפילין, כאשר שלושה מתוכם, כך התברר, הניחו לראשונה בחייהם.
![שלוש 'קרקפתות' בגדוד 890 בחברון שלוש 'קרקפתות' בגדוד 890 בחברון](https://col.org.il/files/uploads/crop/2006/05/5c2afc607c2f4_1546320992_news_main_gallery.jpg)
לכתבה זו התפרסמו 1 תגובות - לקריאת כל התגובות
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
1 תגובות
1.
890 כבוד!!!!
כ"ה אייר ה׳תשס״ו
890