מערכת COL | יום כ"ט אדר ה׳תשס״ו 29.03.2006

מרזל קיבל 25,000 קולות - אבדן מנדט שלם

רשימת 'חזית יהודית' בראשות ברוך מרזל, שדובריה הבטיחו לכל העולם כי היא תעבור את אחוז החסימה ותביא ישועה לעם היושב בציון, קיבלה רק כ-25 אלף קולות, שהם מנדט אחד בלבד. אחוז החסימה עמד בבחירות אלו על כ-63 אלף קולות, ולברוך מרזל היו חסרים כ-38 אלף קולות... בהשוואה לבחירות הקודמות, ב-2003, איבד מרזל כ-30 אחוז ממצביעיו. אז קיבל מרזל כ-36 אלף קולות, שגם אז לא הספיקו והביאו לביזבוז קולות רבים של חסידי חב"ד. עכשיו מתברר עד כמה צדק בית דין רבני חב"ד, שקרא לא להצביע לרשימתו של ברוך מרזל, ובכך הציל אלפי קולות שלא יתבזבזו ואולי יוכלו להכריע את הכף ולמנוע את הגזרה האיומה.
מרזל קיבל 25,000 קולות - אבדן מנדט שלם
הוסף תגובה
23 תגובות
1.
ציות לרבני חב"ד
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
חובה על כל אנ"ש לציית פה אחד לרבני חב"ד גם אםן זה קשה לנו כי זה הגוף שהרבי הקים ולהם נתן את הכח והסמכות לפקח ולהורות על עיניני ארץ הקודש. "ועשית כל אשר יורוך" גם אם הרבנים אומרים על שמאל ימין ועל ימין שמאל חובה עלינו לציית להם, אחרת אנו חסידי חב"ד נמצא את עצמנו ללא שום ארגון ומוסד נורמלים שיכולים להתוות דרך ברורה וחשובה לחסידי חב"ד.
2.
הנזק הרבה יותר!
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
התעמולה הארסית נגד כל המפלגות האחרות גרמה שהרבה לא יצביעו או יצביעו לליכוד, גמלאים וכד'. אם הוא היה עוזר לפעילי יש"ע לדחוף מצביעים להצביע ולשכנע להצביע לימין, היו עוד הרבה מנדטים לימין. זה חוסר אחריות שהוא ממש הפקרות.
3.
משיחיסט איננו חסיד חכמה בינה ודעת
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
הוא חסיד של שטות. ממילא הוא איננו מחוייב לציית לבית דין רבני חכמה בינה ודעת. אין לבוא אליו בטרוינא. הבדלו מתוך העדה הרעה הזאת. יש לפטר את השלוחים המשיחיסטים ולהבהיר חד וחלק מי חלק מאנ"ש ויכול לייצג את חב"ד. ומי שייך לכת המטורפת, שכל קשר אליה הוא מקרי בלבד.
4.
מרזל לא הזיק גם אם כל בוחריו היו
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
מצביעים למפלגות האחרות לא היה לימן רוב. חבל להתקוטט סתם.
5.
חברה צריך להפנים שנכשלנו במלחמה על שלימו...
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
פחות משליש מהיהודים הביעו הזדהות אתנו (וזה אם נספור גם את החרדים כמזדהים אתנו). שליש נשארו בבית מאדישות ושליש הצביעו נגד. על כל פנים למעשה המאבק הסתיים חבל לבזבז עליו אנרגיה התוצאה ברורה, בתוך ארבע שנים לא יישארו כמעט ישובים יהודיים ביש"ע. חבל להקדיש לנושא מאמץ ולמעט על ידי כך בעיסוק בהפצת יהדות מה גם שזה לא יועיל להפצת יהדות (וכאמור גם לא לשלימות הארץ).
6.
מי באמת אשם באיבוד הקולות של מרזל?
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
ברוך מרזל כיהודי שאיכפת לו מעם-ישראל, ונלחם במסירות-נפש בעד ארץ-ישראל, הקים מפלגה לכל מאוכזבי האיחוד-הלאומי, שהחליטו שלא להצביע להם בכל מקרה. וביחד עם זה כדי שלא לגרום לאיבוד של קולות ימין יקרים, פנה ברוך מרזל לאיחוד-הלאומי והתחנן בפניהם לרוץ ביחד (אפילו כבלוק טכני בלבד, מה שהיה מונע את דימוי המפלגה כקיצונית). האיחוד-הלאומי לא הסכים לכך בשום-אופן, כנראה בגלל שהם חששו שאם מרזל יכנס לכנסת הוא יראה לכולם מה זה ימין אמיתי, (ואז מי יודע, אולי בסוף הם לא יעברו את אחוז-החסימה...) מרזל המשיך בכל זאת להתמודד, ובכך איפשר לכל מאוכזבי האיחוד-הלאומי שלא היו מצביעים בכל מקרה לשום דבר אחר, להצביע. (הערה: לכן גם הרבנים לא אמרו לו שלא להתמודד, אלא שכל מי שמוכן להצביע למשהו אחר לא יצביע לו) לדאבוננו הוא לא הצליח להביא את כל המאוכזבים אל הקלפי, (הרבה החליטו להחרים את הבחירות) והוא לא עבר את אחוז החסימה. אם האיחוד-הלאומי היה מסכים לצרף אותו, היו לנו היום עוד שני מנדטים ימניים לפחות, ובכך היה נוצר רוב של61 לגוש הימין. אז מי כאן אשם? נ.ב. אין בכל האמור לעיל בכדי להצדיק את אותם חסידי-חב"ד שהצביעו לו בניגוד לדעת הרבנים, הכוונה היא רק להעמיד את האמת על מקומה.
7.
לא נכון
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
מרזל בא ברגע האחרון ורצה את המקום ה-11 וזה דבר שלוקח זמן עד שדנים ומשכנעים אנשים לוותר על מקומם, לכן זה לא יצא לפועל. לא נכון שמרזל עבד רק על אלה שלא רצו להצביע. הוא עשה תעמולה שהציגה את כל האיחוד הלאומי בתור מושחתים ובזה הוא גרע עוד מי יודע כמה קולות.
8.
אשמים!
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
עם כל הכבוד, אם אתם והרבנים לא הייתם משמיצים את מרזל ללא הרף הוא היה נכנס גם נכנס לכנסת! אתם אלו האשמים ותפסיקו להתייפייף ליד האיחוד הלאומי!
9.
נמאס מהשקרים
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
פעם קודמת לא יצאו נגדו וחב"ד הצביעו בשבילו והוא קבל רק 36 אלף. עכשיו היה חסר לו 38 אלף, וגם אם כל חב"ד עד אחד היו מצביעים לו זה לא היה מספיק. אז טוב שיש לנו רבנים עם אחריות ושכל והם הצילו את הקולות של חב"ד, חוץ מהחוצפנים שמבינים יותר טוב מהרבי והבי"ד שלו.
10.
אולי הפוך
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
אולי עם הקולות של חב"ד הוא כן היה עובר?
11.
ם הבי"ד לא היה אומר על מרזל כלום הוא בטח...
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
וד"ל... נ.ב. אני בטוח שעכשיו אחרי הרבה חושבים בעצמם למה לא הצבעתי כ! והנס הגדול יהיה אם תפרסמו את תגובתי!
12.
תכנית ההתנתקות
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
המגיבים האחרונים כנראה עברה עליהם תכנית ההתנתקות, כי הם מנותקים מהמציאות. ואולי מרזל כבר בכנסת ורק עיני הבשר שלנו לא רואות...
13.
די לשנאת חינם
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
לאחר בדיקה רוב מוחלט!!! ממצביעי ברוך מרזל לא הגיע מחסידי חב"ד!!!!!!!! רוב מצביעי ברוך מזרל הגיעו מהימין ומדובו בחתך של מצביעים שלא היה מצביע בכלל (תשאלו את מי שכבר הספיק לעבור על נתוני הקלפיות - ואני בדקתי את זה) ולסיכום הגיע הזמן לעשות חושבים האם ככה דברים צריכים להתנהל בחב"ד האם תוך כדי החלפת מהלומות ושנאת חינם והענקת הרבה "כבוד לרבי", או אולי אנחנו באמת באמת לא צריכים להתערב בפוליטקה בכלל, הרבנים צריכים להוציא פסקים זה המטרה שלהם אבל אנחנו חסידי הרבי לא צריכים ואם אתם רואים את עצמכם כאתר המוביל המייצג את תנועת חב"ד קחו את זה לצומת לבכם. (בתקווה שלא תצנזרו תגובות, מערכת צריכה לדעת לתת קצת לבקר אותה) חסיד חב"ד משכונת חב"ד בלוד
14.
היכן החכמה החסידית
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
מהיכן מקור האמונה להצביע למי שידוע מראש שלא יזכה?
15.
הכאת על חטא מיותמת
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
רחמנות על אנשים תמימים שהלכו שולל אחר מפקדים ואשליות שווא.
16.
הבהרת העובדות
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
חייבים להבהיר שזאת בורות לומר שהלכו 25,000 קולות!!! מפלגות שלא עברו את אחוז החסימה יוצאים מן החישוב כבר בשלב ההתחלתי! מה שקורה בגללם, שמס הקולות הדרושים למנדט, יורד במעט, ובכך מרוויחים כל המפלגות שעברו לפי ערכם היחסי בכנסת. ברור א"כ שגוש הימין הרויח מכל קולות מרזל בסביבות 50% ניתן להכנס לעמקן של דברים ולהוסיף, שיתכן מאוד שאותו עודף מזערי שנוסף לכל מפלגה בעקבות כך: (6000 קולות למפלגה הכי הכי גדולה: שכנראה לא נוסף דבר משמעותי בעקבות כך...
17.
ביזיון
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
המשיחסטים הרסו כל חלקה טובה אי הציות לרבנים זהו שיא השיאים, א מותר לרבנים לטעות אבל הם מחליטים וכך צריך לעשות. חבל
18.
בושה וחרפה!
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
איפה ה60 אלף מתפקדים שהבטיחו השקרים למיניהם?
19.
ככל אשר יורוך!!!
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
הקב"ה תכנן את העולם מזמן, לא סתם נכתב בתורה... זה הזמן לעשות חשבון נפש עם עצמינו. לאן נגיע?? מה נגיד לדור ההמשך?? האם בזה נגמר אי הציות לרבנים? מי יודע איך יתנהגו הילדים שלנו על הוראות בדבר הלכה...
20.
ברוך מרזל תתבייש לך,
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
אך הולכת את חב"ד שולל, דעתי עליך כעת שאתה פשוט איש שתול של השב"כ שגורם עסוק בשרוף קולות של הימין "הקיצוני".
24.
מרזל
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
הוא משתף של אולמרט
25.
בושה וטמטום...
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
לראןת כמות של 500 מצביעים מכפר חבד נתנו את כולם למרזל לאחר פסיקת בי"ד והוראה מפורשת של רב כפר חבד שצפו את המפלה שלו ויתרה מזו גם עם כל חב"ד היתה נותנת את כולה הוא לא היה מגרד את אחוז החסימה.... אז הנה לכל החכמים שכמובן מבינים יותר מהרבנים והם אלה שיודעים להחליט החלטות לא פוליטיות {כהגדרתם} מוכיחה לכם האמת בפרצוף בפעם המי יודע כמה.... חסיד כואב....
26.
עדיף אבדן מנדט מלהכניס את פינקלשטיין.
כ"ט אדר ה׳תשס״ו
פעם שעברה קיבל "גוש הימין" 69 מנדטים והתברר שמי שהצביע להם לא זרק את קולו לפח אלא השפיע בכיוון שלילי, אז מה עדיף? שמואל ניו יורק.
נצפה באתר
עוד באתר
 
העלאת תמונה
x
גרור תמונה לכאן
או
העלה תמונה
ביטול
תייג
טוען תמונות...
שגיאה!
  אישור
  מעלה תמונות...
  התמונות הועלו בהצלחה
  ויפורסמו לאחר אישורן
  התמונות תויגו בהצלחה
  ויוצגו במערכת התמונות
  המשך
  מתוך
  x
  תודה שנרשמת!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  עדכון הנתונים נשמר בהצלחה!
  מבטיחים לשלוח רק את הדברים הכי מעניינים :)
  x
  קיבלנו את בקשתך, לא נשלח יותר הודעות...
  באפשרותך תמיד להתחבר חזרה ולהינות מהעדכונים המעניינים ביותר.