מערכת COL
|
יום כ' אייר ה׳תשפ״ד
28.05.2024
משפחות ניצולי הנובה הקדישו את הפסוקים לשחרור החטופים
למעלה מ-1,000 ילדים השתתפו בתהלוכת ל"ג בעומר המסורתית בשכונת הולילנד בירושלים ובהפנינג הסוחף שלאחריה, בארגון שליח הרבי לשכונות הולילנד - רמת שרת ודניה הרב שמואל בר כוכבא ובסיוע התמימים מישיבת תות"ל מגדל העמק
![משפחות ניצולי הנובה הקדישו את הפסוקים לשחרור החטופים משפחות ניצולי הנובה הקדישו את הפסוקים לשחרור החטופים](https://col.org.il/files/uploads/crop/2024/05/66557b3daaf70_1716878141_news_main_gallery.jpeg)
למעלה מ-1,000 ילדים השתתפו בתהלוכת ל"ג בעומר המסורתית בשכונת הולילנד בירושלים ובהפנינג הסוחף שלאחריה, בארגון שליח הרבי לשכונות הולילנד - רמת שרת ודניה הרב שמואל בר כוכבא ובסיוע התמימים מישיבת תות"ל מגדל העמק.
לדברי הרב בר כוכבא, "נרשמה השתתפות ילדים מדהימה - חרף המלחמה".
כמו כן ריגשו בהשתתפותם משפחות חיילים וניצולי מסיבת הנובה ברעים שביקשו להקדיש את הפסוקים להצלחת הניצחון המוחלט ושיחרור החטופים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות