מערכת COL
|
יום י"ח כסלו ה׳תשס״ו
19.12.2005
השחקן חיפש בית חב"ד ולא מצא
שחקן הכדורסל יותם הלפרין, משחק העונה בקבוצת הכדורסל בעיר לובליאנה שבסלובניה. השבוע, רואיין הלפרין לעיתון 'מקור-ראשון' וסיפר על החיים במקום. לשאלת הכתב האם יש בלובליאנה קהילה יהודית? הוא משיב: "לא, אבל יש לא מעט תיירים ישראלים. חיפשתי כאן בית חב"ד והבנתי שאין ושהכי קרוב נמצא בזאגרב". כפי שפורסם ב-COL בעבר, השליח בעיר טריאסטה שבאיטליה הסמוכה הרב אריאל חדד מגיע בצורה קבועה בשבתות וחגים ללובליאנה. הוא התקבל בקהילה המקומית בתור רב רשמי, ומארגן פעילות עניפה.
![השחקן חיפש בית חב השחקן חיפש בית חב](https://col.org.il/files/uploads/crop/2005/12/5c2ae471cb173_1546314865_news_main_gallery.jpg)
יותם הלפרין
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות