מנדי ברגר
|
יום י"ג שבט ה׳תשפ״ד
23.01.2024
המסר ששיגר המחנך אלקנה ויזל הי"ד עם הזמר החב"די לתלמידיו
רב-סמל ראשון במיל' אלקנה ויזל הי"ד (35) מבני דקלים, מפקד כיתה בגדוד 8208, חטיבה 261, הוא מבין 21 חיילי צה"ל שנהרגו באסון הכבד ביממה האחרונה ברצועת עזה • ויזל, מחנך במקצועו הנלחם מאז שמחת תורה בחמאס, פגש את הזמר החב"די ר' אברהם פריד לפני כשבועיים בגבול • זה המסר שהוא שיגר לתלמידיו מתוך הקרב - מסר שמקבל משמעות מצמררת עם היוודע מותו הטראגי
![המסר ששיגר המחנך אלקנה ויזל הי המסר ששיגר המחנך אלקנה ויזל הי](https://col.org.il/files/uploads/crop/2024/01/65af85d22d163_1706001874_news_main_gallery.jpg)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות