![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_link.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_whatsapp.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_twitter.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_facebook.png)
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/share_email.png)
מנדי ברגר
|
יום י"ד חשוון ה׳תשפ״ד
29.10.2023
פריז: מלווה מלכה לזכרו של השליח הרב מולע אזימוב ז"ל
אנ"ש חסידי חב"ד ורבים מה'מקורבים' השתתפו אמש (מוצאי שבת) בסעודת מלווה מלכה שנערכה בבית חב"ד פלאנדר שבעיר פריז, לציון יום ה'יארצייט' ה-9 של השליח הראשי הבלתי נשכח לצרפת - הרה"ח ר' מולע אזימוב ז"ל • המשתתפים העלו סיפורים מהזכרונות ושיתפו במעשיות שאירעו עם הרב אזימוב ז"ל
![פריז: מלווה מלכה לזכרו של השליח הרב מולע אזימוב ז פריז: מלווה מלכה לזכרו של השליח הרב מולע אזימוב ז](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/10/653e09b36f539_1698564531_news_main_gallery.jpg)
צילום: מרדכי לובעצקי
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
למקרה שפספסתם
הוסף תגובה
0 תגובות