מנדי ברגר
|
יום ד' חשוון ה׳תשפ״ד
19.10.2023
המלחמה פרצה - וחתונת וישצקי ולפידות עברה לקפריסין
בקפריסין נערכה אמש שמחת החתונה של משפחות וישצקי משוויץ ולפידות מירושלים • החתונה הייתה אמורה להיערך בכפר חב"ד, אבל בהחלטה שקיבלו המשפחות - הועברה החתונה בשל המלחמה בארה"ק, ליעד הקרוב לישראל - בקפריסין • אורחים מארה"ק ורחבי אירופה הגיעו לחגוג בשמחה הגדולה
![המלחמה פרצה - וחתונת וישצקי ולפידות עברה לקפריסין המלחמה פרצה - וחתונת וישצקי ולפידות עברה לקפריסין](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/10/6530d3c9af93e_1697698761_news_main_gallery.jpeg)
אמש (ד') נערכה בקפריסין שמחת החתונה של החתן התמים יצחק לפידות, בנו של ראש ישיבת ׳תורת אמת׳ בירושלים - הרב אברהם יואל לפידות, עב"ג הכלה, בת שליח חב״ד בבאזל שבשוויץ - הרב זלמן וישצקי.
החתונה שהייתה אמורה להיערך בכפר חב"ד שבארה"ק, הועברה בהחלטת המשפחות לפני כשבוע וחצי, עם פרוץ המלחמה - לקפריסין, מחשש שיוכלו לקיימה בזמנה ובבטחה.
אורחים רבים מישראל ומאירופה השתתפו בשמחה הגדולה, שהתקיימה במלון ה'כפר היווני' בבעלותו של איש העסקים והתיירות החב"די ר' יוני כהנא בעיר בפאפוס.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות