שניאור דייטש
|
יום כ"ה תשרי ה׳תשפ״ד
10.10.2023
מנחם טייב, מ"פ בגבעתי, רגעים לאחר חילוצים וקרבות
מנחם טייב, בנו של המשפיע הנודע הרב מיכאל טייב מכפר חב"ד, מפקד בימים אלו על פלוגה בגבעתי במהלך המלחמה בעוטף עזה | בהפוגה, רגעים לאחר קרבות עזים עם מחבלים וחילוצים של משפחות וילדים בבטחה, הוא משתף בתוכניתו של נועם זיגמן ברדיו קול ברמה | על המוראל הגבוה של הלוחמים, החילוצים הנועזים ורגעים מכוננים
![מנחם טייב, מ מנחם טייב, מ](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/10/65255efe49a86_1696947966_news_main_gallery.jpg)
חייל צה"ל עם תמונה של הרבי (אילוסטרציה)
האזינו לריאיון המלא:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות