שניאור דייטש
|
יום כ"ה תשרי ה׳תשפ״ד
10.10.2023
מסתערבי מג״ב מחלצים חיילים פצועים תחת אש כבדה
תחת אש: מסתערבי משמר הגבול חילצו חיילים פצועים שהיו נצורים תחת אש כבדה של מחבלים חמושים במרחב הקיבוץ ׳נירעם׳ | תיעוד ממצלמת קסדה של אחד הלוחמים
צילום: דוברות המשטרה
במסגרת הלחימה ביישובי העוטף, מסתערבי החטיבה הטקטית של משמר הגבול קיבלו דיווח ממפקד גדוד אשר מדווח כי יש לו חיילים פצועים שנצורים תחת אש כבדה של מחבלים חמושים הנמצאים במרחב הקיבוץ ׳נירעם׳.
מסתערבי משמר הגבול חתרו למגע והגיעו לשטח הקיבוץ, שם נתקלו בקרבות ירי קשים אל מול מחבלים חמושים וזאת תוך כדי סריקות שהם מבצעים במטרה לאיתור החיילים הפצועים.
במקביל ללחימה, איתרו הלוחמים קבוצת חיילים פצועים ברמות שונות אשר מבוצרת בתוך טנק ומחכה לסיוע.
תחת אש כבדה ותוך חיסול מחבלים רבים במרחב, לצד המשך חילוץ תושבים והגנמה עליהם, חילצו לוחמי יחידת המסתערבים של החטיבה הטקטית את החיילים הפצועים והעבירו אותם לקבלת טיפול רפואי.
מצ״ב תיעוד מרגעי החילוץ והלחימה:
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות