![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/10/652480dc78b62_1696891100_news_cover_desktop.jpeg)
להשבית אוייב: ראלי ענק לתלמידי ת"ת חב"ד ליובאוויטש לוד
![להשבית אוייב: ראלי ענק לתלמידי ת להשבית אוייב: ראלי ענק לתלמידי ת](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/10/652480a8d69ff_1696891048_news_main_gallery.jpeg)
מאות ילדים מת"ת חב"ד ליובאוויטש לוד השתתפו ב'ראלי' סוכות בביהכנ"ס 'בית אריה' בשכון חב"ד לוד.
התלמידים שמעו מפי המרא דאתרא הרב ברוך בועז יורקוביץ דברי ברכה. וסיפור חסידי מפי הרב אריק מלכיאלי.
הרב ברק כוכבי, מנהל הת"ת ציין שכשהיה אצל הרבי זכינו לכך שהרבי ערך ראלי לילדים בחג הסוכות, בו עודד, חיזק והדגיש את מעלתם של ילדי צבאות ה' שיש בכוחם לכבוש את העולם ולהביא את הגאולה.
הילדים אמרו פסוקים, נתנו צדקה, ניגנו ושרו ניגונים חסידיים והשתתפו בחידון נושא פרסים.
קליפ מסכם קצר:
התלמיד היקר שניאור גרוזמן שיתף בסיפור חסידי מרגש שחווה כאשר הלך עם אביו למבצע לולב ותוך כדי הברכה עם יהודי נפל האתרוג המהודר והיקר ארצה וניזוק הפיטם... "הבחנתי במבטו של אבא שהיה כואב ואמרתי לו אבא יקר, האתרוג יכל ליפול סתם כך אצלנו בבית וכאן הוא נפל בהשגחה פרטית תוך כדי קיום מצוות אהבת ישראל ליהודי יקר."
הנחה את הכינוס בטוב טעם הרב יהונתן פישר, רכז פעילות חסידית בת"ת.
ישר כח לרב חיים גלינסקי ולגבאי ביהכנ"ס על העזרה והשותפות במאור פנים.
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)