|
יום ג' תשרי ה׳תשפ״ד
18.09.2023
"עֲנֵנוּ אֲבִי יְתוֹמִים וְדַיַּן אַלְמָנוֹת"
התפללנו לה', נרתמנו בכל הכוח, קיווינו וחיכינו אבל למרבה הצער המאבק לא הצליח: השליח ר' שימי הרשקוביץ מאופקים נפטר אחרי חודשים קשים של מלחמה במחלה הארורה, ונפטר בגיל 27 בהשאירו אשה צעירה ופעוט רק בן שנה.
![](https://col.org.il/files/uploads/crop/2023/09/650890e6e96d5_1695060198_news_main_gallery.jpeg)
זוכרים את שימי. לא משאירים אותם לבד!
אנחנו המשענת שלהם!
תורמים עכשיו לקרן למען המשפחה:
>>לחץ כאן<<
![](https://col.org.il/website_files/img/col/news/add_comment.png)
הוסף תגובה
0 תגובות